Konwojowanie - Gryf

Przejdź do treści

Konwojowanie


Konwojowanie wartości pieniężnych jest usługą polegającą na ochronie gotówki połączonej z transportem wykonanym przy użyciu specjalnego pojazdu jakim jest bankowóz. Konwoje wykonywane są przez wyszkolonych, uzbrojonych w broń palną konwojentów. Konwój może być wykonywany w asyście osoby, w której dyspozycji pozostaje konwojowana wartość np. kasjer, osoba wyznaczona z ramienia Zleceniodawcy, jak również inkaso, w którym żadna osoba ze strony Zleceniodawcy nie bierze udziału w konwoju. Odbiór gotówki odbywa się w miejscu wyznaczonym przez Zleceniodawcę, gdzie to konwojent za pokwitowaniem odbioru pobiera gotówkę przeznaczoną do konwojowania. Przekazywana konwojentowi gotówka zapakowana jest w specjalnie do tego przeznaczonych bezpiecznych kopertach, które zostają przewiezione do punktu docelowego jakim jest np. bank.
Konwojenci naszej firmy przechodzą dodatkową weryfikację, która potwierdza możliwość pracy w szczególnie trudnych i stresujących warunkach. W szeregi grupy konwojowej trafiają tylko pracownicy z kilkuletnim stażem pracy. Konwojenci wyposażeni są w broń palną, kamizelki kuloodporne, hełmy, środki przymusu bezpośredniego, walizki z paralizatorem do przenoszenia wartości pieniężnych. W kwestii konwojowania zastosowaliśmy rygorystyczne procedury, dzięki którym przez wiele lat uniknęliśmy przypadków próby zaboru konwojowanych wartości pieniężnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy opinię wiarygodnej i solidnej firmy, przez co jesteśmy znaną i ugruntowana marką na rynku ochrony osób i mienia w województwie pomorskim oraz kujawsko-pomorskim. Naszym największym atutem jest nieustanna dbałość o jakość świadczonych usług, dlatego naszymi klientami są Ci, którym zależy na profesjonalnej i bezpiecznej obsłudze.
Wróć do spisu treści